Apmokėjimas

Pasirinkite apmokėjimo būdą ir tęskite apmokėjimą, kol savo ekrane pamatysite užsakymo patvirtinimą. Jį atsiųsime ir el. paštu jums asmeniškai. Apmokėjimai atliekami per PaySera platformą. Joje galite rinktis iš skirtingų apmokėjimo būdų, tokių kaip mokėjimas per PaySera platformą, mokėjimas prisijungiant prie savo banko, atsiskaitymas kortele ir kiti.

 

Prekių pristatymas

Siuntas išsiunčiame per 1-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Prekės yra pristatomos per kurjerį jūsų nurodytu adresu, „Pickup“ taškus arba pasirinktą terminalą. Prekė nėra pristatoma per 1-3 darbo dienas, jeigu prekė gaminama pagal užsakymą. Prekių pagal užsakymą gaminimas užtrunka iki 5 darbo dienų.

Labai svarbu teisingai nurodyti adresą, pašto kodą bei telefoną. Jeigu suklydote pildydami šią informaciją, negalime atsakyti už galimą kurjerių vėlavimą ar prekių nepristatymą.

Nuo tam tikros pirkinių krepšelio sumos mes galime pasiūlyti nemokamą siuntimą. Ši suma ir nemokamo siuntimo sąlygos gali bet kuriu metu būti keičiamos.

 

Pristatymo terminas

Lietuvoje: 7 darbo dienos po užsakymo išsiuntimo

Prekių pristatymo trukmė priklauso ir nuo kurjerių, už kurių darbą mes neatsakome.

 

Prekių grąžinimas

Įsigydami ne maisto prekes parduotuvėje, turite 14 dienų, per kurias, nuo prekės įsigijimo, galite pakeisti nusipirktus daiktus analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais.

Vis dėlto, reikėtų įsidėmėti, kad galite pasinaudoti prekių grąžinimo teise, tik tuomet, jeigu jūsų įsigytas daiktas nebuvo naudojamas, yra nesugadintas, nepraradęs prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi daikto pirkimą iš pardavėjo įrodančius dokumentus.

Jeigu internetu įsigyta prekė neatitiks Jūsų lūkesčių per 14 dienų, nuo prekės pirkimo, galėsite ją grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus. Grąžinama prekė turėtų būti nenaudota, pilnos komplektacijos, nepraradusi prekinės išvaizdos ar kitaip nesugadinta, su tvarkinga originalia pakuote. Priėmus grąžintiną prekę, jums per 3 darbo dienas atliekamas pavedimas į mokėtojo sąskaitą.

Išskirtinai pagal užsakymą gaminamos prekės (t.y. visi ąžuoliniai tupučiai) nėra grąžinamos.

 

PS: Atkreipkite dėmesį

Bene didžiausia kliūtis, kuri vartotojams neleidžia pasinaudoti teise grąžinti kokybišką prekę yra tai, kad žmonės nepakankamai žino savo, kaip vartotojų teisių arba tiksliai nežinodami, per kiek laiko gali grąžinti kokybiškas prekes, pralaukia daugiau kaip 14 dienų. Taip pat neretai pasitaiko, kad pirkėjai išmeta originalią pakuotę, be kurios pardavėjas gali nepriimti prekės.

Jei kilo nesklandumų užsakant prekes arba neradote atsakymo į savo klausimą, susisiekite su mumis el. paštu: info@tuputis.lt